Szybki kontakt

"Technomatik" Paweł Ulfik Sp. J.
ul. Rozwojowa 12, Słotwina
58-100 Świdnica
NIP: 884-27-37-337

Kom. 504 696 811
Kom. 792 922 933

e-mail: biuro@technomatik.pl

firma

"Technomatik" jest firmą o ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w branży konstrukcji i produkcji maszyn specjalnego przeznaczenia oraz obróbki skrawaniem. Zajmujemy się projektowaniem, budową i modernizacją stanowisk montażowych, linii produkcyjnych, przyrządów montażowych. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie projektowania, montażu i uruchomienia. Projekty wykonujemy na podstawia własnych rozwiązań lub powierzonej dokumentacji. Wszystkie nasze realizacje objęte są serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Podczas projektowania urządzeń przykładamy szczególną uwagę do bezpieczeństwa pracy operatorów. Do budowy urządzeń wykorzystujemy komponenty znanych firm z dziedziny automatyki przemysłowej (np. SIEMENS, MITSUBISCHI, FESTO, SMC, BALLUFF, OMRON, KEYENCE, BOSCH).

Posiadamy własne biuro konstrukcyjne z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą. Dzięki temu możemy pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu ich problemów montażu przemysłowego i zaproponować najlepsze i najnowsze rozwiązania techniczne. Projekty techniczne wykonujemy z wykorzystaniem programów do projektowania 2D i 3D. Wraz z urządzeniem przekazujemy pełną dokumentacje konstrukcyjną (rysunki wykonawcze i złożeniowe, schemat elektryczny i pneumatyczny, program PLC), dokumentację techniczno-ruchową, deklarację zgodności ze znakiem CE.

Własny Park maszynowy CNC oraz warsztat pozwala nam szybko i kompleksowo wykonać powierzone nam zadania. Świadczymy również usługi narzędziowe w zakresie frezowania, toczenia szlifowania, wiercenia, elektrodrążenia i inne.